Молодіжна зустріч «Закоханість і любов»

Тема «закоханість і любов» актуальна у всякому віці, але молоді вона ближче всіх.

Молоді хлопці та дівчата стоять на порозі віку, в якому приймаються найважливіші рішення. І вибір супутника життя - один з них. Але як же зрозуміти, що таке любов і як дивиться Бог на відносини? Саме цим питанням задалася наша команда. Склавши план, ми вирішили провести молодіжну зустріч, щоб обговорити любов і закоханість. На цій зустрічі ми розбирали з молодим поколінням, що таке закоханість на фізіологічному рівні, що про це говорить психологія і світ. Після цієї захоплюючої теми ми звичайно перейшли на більш важку, але і інтригуючу тему - любов.

Прочитавши книгу «Пісні пісень», ми розбирали, що таке любов, як вести правильні відносини, що про це говорить Біблія і як на відносини двох люблячих людей дивиться Бог. У перервах хлопці встигали випити кави, по співати і пограти в цікаві ігри. Програма була насиченою, хлопцям дуже сподобався проведений день.

Відгуки:

"Чудовий вечір. Я отримала корисні знання. Приємна атмосфера та доброзичливі люди! Все чудово. Щиро дякую! " Юля

"Все було ДУЖЕ круто, куча емоцій, позитиву. Багато відкриттів та слів, над якими часом не задумувалась. Атмосфера, люди, музика- все чудово!!
Дякуємо" Ксенія

Читати 235 разів